In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

TAMOP 3.2.3nA Túristvándi Művelődési Házban elkezdődött a


TAMOP-3.2.3/A-11/1-2012-0137

A Túristvándi Művelődési Ház a kreatív iparral kapcsolatos alapkompetenciák fejlesztését szolgáló új tanulási, képzési formái


című pályázat megvalósításának kezdő időpontja: 2012.10.01

Kedvezményezett: Túristvándi Község Önkormányzata

A Projekt rövid leírása:
Projektünk a fehérgyarmati kistérség felzárkózási esélyeinek növekedését kívánja szolgálni. Ennek a hosszú távú célkitűzésnek sikere számtalan tényezőtől függ. E projekt keretében, általános és középiskolás fiatalok számára a kreatív iparral kapcsolatos kompetenciák fejlesztését célzó non formális tanulási alkalmakat szervezünk. A közösen kiválasztott tevékenységek mélyen gyökereznek a helyi hagyományokban, a tájhaza kulturális tradícióiban megvannak történelmi előzményei. A helyi értékek megismerésére és a gyakorlati tevékenységekre alapozott új tanulási formákat ugyanakkor nem tekintjük a szó hagyományos értelmében vett szakképzésnek. Kevesebbet is, többet is szeretnénk annál. A mesterségek teljes körű, formális elsajátítását e projekt keretében nem tudjuk (nem is akarjuk) elvégezni. Ám jövőbeli mesterségük, hivatásuk helyes megválasztásához, jelenkori pályaorintációjuk kialakításához jelent majd komoly segítséget ez a konkrét élményeket nyújtó tanulási, képzési forma.

 Projektnyitó rendezvény meghívó

Projektnyitó meghívó melléklet

Helyi Újság 2012 December

Projekt tábla

Képek a projektnyitó rendezvényről.
P1180615

 

Képek az első kurzusról.

IMG 0016

Képek a második kurzusról

DSC 0764

Kiállítás II. kurzus

DSC 2148

Képek a harmadik kurzusról

IMG 0522

Képek a negyedik kurzusról

IMG 2332 

Képek az ötödik kurzusról

DSC 0745 

 

Projektzáró meghívó 

Helyi Újság 2014 December

 

Képek a projektzáró rendezvényről.
IMG 6206

Kiadványok:

 Első Szám

 Második Szám

 Harmadik Szám

Negyedik Szám

 Ötödik Szám

 

Közös Nap rendezvény 2014.04.19.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Közös Nap rendezvény 2014.08.16.