Cím: 4944 Túristvándi Móricz Zsigmond út 23.

Telephely: 4944 Túristvándi Móricz Zsigmond út 4.

Tel.: 06-44/721-058

Fax: 06-44/555-098

A Túristvándiért Információs és Szolgáltató Nonprofit Közhasznú Egyszemélyes KFT 100%-os önkormányzati tulajdonú kiemelten közhasznú szervezet. Működésünk az 1999.évekre nyúlik vissza többszöri átalakulást megelőzve. 1999. évben, mint teleház kezdtük meg irodai szolgáltatás jellegű tevékenységünket a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Munkaügyi Központ támogatásának köszönhetően.

Tevékenységünk az évek során folyamatosan bővültek, bővülnek.

Ízelítő szolgáltatásainkból:

• Irodai szolgáltatások
  1. Kiadványok, szórólapok, prospektusok, névjegykártyák, meghívók, szakdolgozatok készítése
  2. Fénymásolás, laminálás, spirálozás
  • Pályázatkészítés és menedzselés (magánszemélyek, őstermelők, önkormányzatok, vállalkozók részére)
  • Képzések szervezése, bonyolítása
  • Munkaerő-piaci szolgáltatások végzése
  • Könyvelés és bérszámfejtés (magánszemélyek, őstermelők, vállalkozások, gazdasági társaságok, civil szervezetek részére)
  • Rendezvényszervezés, lebonyolítás
  • Szociális foglalkoztatás (jelenleg 20fő megváltozott munkaképes, fogyatékkal élő személyt foglalkoztatunk)
  • Az Ung – Tisza – Túr Korlátolt Felelősségű Európai Területi Együttműködési Csoportosulás székhelye és munkaszervezete
  • Internet szolgáltatás biztosítása (300ügyfelet szolgálunk ki szélessávú rádiónetes szolgáltatással)
  • Internet és kábeltelevízió előfizetési díjainak begyűjtése ( Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 35 településén, 3 fő foglalkoztatásával)

Szolgáltatásaink végzéshez rendelkezésre álló feltételeink:

Tárgyi feltételeink:

Megalakuláskor tevekénységeinket egy 110m2 –es épületben indítottuk el. Mára már egy közel 300 m2 –es épületben működünk.

Adottságaink hozzátartozik, hogy szolgáltatásaink végzéséhez igen széleskörű technikai eszközállománnyal rendelkezik szervezetünk, ezek az alábbiak:

--20 db számítógép

--5 db nyomtató

--2 db scanner

--2 db spirálozógép

--2 db lamináló gép

--1 db projektor

--1 db írásvetítő

--1 db Televízió

Az Államháztartásról szóló 2011. évi CXCV. Törvény 50 § (1) bekezdés b., pontja alapján a köztulajdonban álló gazdasági társaságnak minősülő közzétételi kötelezettsége:

Vezető tisztségviselő neve: Mércse Ilona
Tisztsége és munkaköre: ügyvezető
Személyi alapbére: 220.000 Ft

Felügyelő bizottsági tagok:
1., Sipos Károlyné (an.: Bihari Ida) 4944 Túristvándi, Rákóczi u. 35.
2., Király Erzsébet Éva (an.: Simonffy Erzsébet) 4944 Túristvándi, Zrínyi u. 11.
3., Birta Lászlóné (an.: Dányádi Erzsébet) 4943 Kömörő Zrínyi útca 34.
Megbízási díj: a Felügyelő Bizottság tagjai térítésmentesen látják el a tagsági feladatokat.
Megbízási díj felett egyéb járandóságot sem kapnak.
A jogviszony megszűnése esetén járó juttatás: 0 Ft.